EnglishPolish
O placówce

Kładziemy ogromny nacisk na optymalne przygotowanie naszych podopiecznych do dalszej nauki w szkole podstawowej oraz na ich wszechstronny rozwój poznawczy i psychospołeczny.  Nasza placówka realizuje program Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach projektu Mazowiecka Akademia Rozwoju Kompetencji Pracowników Instytucji Wspomagania  (MARK PIW).

 

Nasze przedszkole i żłobek mieszczą się  na tyłach Miasteczka Wilanów przy ulicy Rzodkiewki. To bardzo przyjazna i bezpieczna okolica w zielonej strefie dzielnicy. Tuż obok nas znajduje się Rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska. Obydwie placówki znajdują się w  nowoczesnym, wolnostojącym budynku z przyległym do niego przestronnym i w pełni wyposażonym do zajęć grodem. Jest to miejsce ogrodzone, pełne zieleni i bezpieczne dla dzieci.

 

onas2

 

Radish Street. The English Preschool posiada słoneczne i przestronne sale dydaktyczne z zapleczem sanitarnym. Nasze sale wyposażone są w atestowane, nowoczesne meble, pomoce dydaktyczne, nowoczesne technologie i tablice interaktywne.

Realizujemy cele edukacyjnie nie tylko poprzez naukę, ale i angażujące zajęcia. W salach znajdują się różne kąciki tematyczne oraz zabawki edukacyjne, rozwijające aktywność dziecka, pobudzające wyobraźnię i inwencję twórczą.

facebook icon