EnglishPolish
Kadra

Katarzyna Kreczmańska – Dyrektor Placówki

Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu niepublicznych placówek edukacyjnych dla dzieci. Wykwalifikowany pedagog ze specjalnością „Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z elementami  oligofrenopedagogiki”. Certyfikowana specjalistka ds. wspomagania szkół i przedszkoli w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych u dzieci. Wierzy, że w każdym dziecku drzemie ogromny potencjał, który można uwolnić od pierwszych lat życia poprze angażującą edukację i zabawę. Prywatnie mama Victora i Nicole.

Andżelika Kociel – Psycholog

Ukończyła Psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie o specjalności Psychologia wspierania rozwoju kształcenia. Pracuje jako psycholog i jednocześnie nauczyciel przedszkola. Na co dzień fascynuje ją to, w jaki sposób dzieci postrzegają świat oraz jak można je wspierać, by czuły się wyjątkowe i ważne.

Kadra wychowawcza

Nasi opiekunowie to profesjonalny i doświadczony zespół  anglojęzycznych wychowawców. To, co ich wyróżnia to entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi. Dzięki nowatorskim pomysłom i podążaniu za podstawą programową, twórczo podchodzą do każdego dziecka.

zespół
facebook icon